Hakkımızda

1972 yılında çırak olarak başladığı karoser ve tanker imalatını 12 yıl süren çıraklık ve kalfalık döneminden sonra kendi atölyesini 1984 yılında İTİNA KAROSER VE TANKER olarak kurmuştur.
Belirli süreçlerden kendini yenileyerek geçen İTİNA KAROSER VE TANKER daha sonra İTİNA VİNÇ, İTİNA SU VE İTİNA SAC KESİM-BÜKÜM atölyelerini de kurmuştur. Bunlarla yetinmeyip araştırmalarını devam ettiren İTİNA KAROSER VE TANKER, Güneydoğu ve Doğu Anadolu bölgelerinde ve gibi kolay ve hızlı kurulan ürünlerin ihtiyacını tespit etmiş ve bu ihtiyacı gidermek için bu sektöre İTİNA PREFABRİK VE olarak adım atmıştır. Kaliteyi ve güveni ilk kurulduğu günden itibaren kendisine ilke edinen, müşteri memnuniyeti doğrultusunda hareket eden İTİNA PREFABRİK VE tecrübeli ve araştırmacı kadrosu ile üretimini her zaman daha da ileriye götürmeyi hedeflemiştir.
Geniş ürün yelpazesi ile müşteri doğrultusunda hareket eden İTİNA PREFABRİK VE ; dubleks evler, bağ evleri, ev modelleri, büro modelleri, şantiye ofisleri, yemekhaneler, yatakhaneler, büfeler, wc leri, duş leri, mobil ler, taksi durakları, dolmuş durakları, dinlenme leri, gişe leri, kantinler, kantar odaları, bekçi kulübeleri, makine muhafaza kabinleri ve laboratuar üretimi yapmaktadır. Ürün kalitesinden hiç bir zaman taviz vermeyen ve bu yönde gelen talepleri anında reddeden firmamız kaliteyi her zaman ön planda tutmaktadır.